Pirkimo informacija

www.abaldas.lt svetainėje pristatome mūsų gaminamus baldus. Dėl patikusio baldo kainos galite mums suformuoti žinutę paspaudus ant „Klausti kainos“, rašydami el. laišką info@abaldas.lt, telefonu +37065565455.

Gamybos terminai

Dalį baldų turime sandėlyje, kuriuos galime pristatyti kelių dienų laikotarpyje.  Baldų, kurių nepalaikome sandėlyje ar nestandartinius baldus, pagaminame sutartu laiku. Gamybos terminas priklauso nuo įvairių aplinkybių: audinių, medienos, plokščių, furnitūros tiekimo laiko. Paprastai gamybos terminas yra iki 4 – 6 savaičių.

Dėl užsakymų vykdymo terminų teiraukitės telefonu
+37065565455, el. paštu info@abaldas.lt .

Apmokėjimas

Apmokėti už prekes galite naudodamiesi banko pavedimu arba grynais prekių atsiėmimo/pristatymo metu.

Pristatymas

Pirkėjas gali pasiimti prekes iš mūsų parduotuvės/sandėlio Rambyno g. 25, Jonava.

Užsisakant prekių pristatymo paslaugą, prekes vežėjai pristato per 1-5 d.d. visoje Lietuvoje, jei prekes turime sandėlyje. Jei prekių sandėlyje neturime, gamyba ir prekių pristatymo terminas iki 4 – 6 savaičių arba derinama atskiru susitarimu.

Dėl prekių pristatymo kainų, sunešimo, surinkimo paslaugų teiraukitės telefonu +37065565455., el. paštu info@abaldas.lt .

Garantija

Gaminiams suteikiama 24 mėn. garantija. Garantijos laikotarpis skaičiuojamas nuo prekių perdavimo pirkėjui dienos. Garantija suteikiama pateikus pirkimo – pardavimo sutartį ir pinigų apmokėjimo kvitą.

Pardavėjas neatsako už tai, kad internetinėje parduotuvėje esančių prekių spalva neatitinka realios prekių formos, dydžio, spalvos pirkėjo naudojamame vaizduoklyje.

Garantiniai darbai neatliekami, jeigu buvo pažeistos konstrukcijų, ar pačių baldų eksploatavimo sąlygos, jeigu gedimas atsirado dėl nepriklausančių priežasčių: gaisro, cheminio poveikio ir pan., jeigu padaryti mechaninio ar fizinio pobūdžio pažeidimai.

Gražinimas

Pirkėjas gali grąžinti prekes per 14 darbo dienų nuo prekių atsiėmimo/pristatymo dienos, informuodamas pardavėją el. paštu, nurodant joje grąžinamos prekės pavadinimą, sutarties numerį ir grąžinimo priežastis. Pirkėjas neturi teisės grąžinti prekių, kurios buvo pagamintos pagal specialius pirkėjo nurodymus, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į pirkėjo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, arba dėl prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos pirkėjo asmeninėms reikmėms, pagal CK 6.22810 straipsnyje nustatytą tvarką.