Apie Abaldas

Mūsų įmonė daugiau kaip 10 metų  gamina įvairius pagal užsakymus tiek minkštuosius, tiek korpusinius baldus kaip pvz.: miegamojo lovas, sofas, kampines sofas, fotelius, naktines spinteles prie lovos, spintas stumdomomis durimis bei varstomomis durimis, sekcijas, vaikų, prieškambario, vonios bei virtuvės baldus. 

Galime pagaminti aukštos kokybės baldus su natūralaus medžio masyvo fasadais.

Baldų gamybai naudojame aukštos kokybės medžiagas ir turime platų pasirinkimą minkštiems baldams: audinių, odos, eko odos; korpusiniams baldas:  laminuotų plokščių LMDP, dažytų MDF ir MDF plokščių padengtų laminatu ar natūraliu lukštu, stalviršių, furnitūros.

GAMINAME NESTANDARTINIUS BALDUS. Galime pagaminti minkštus ir korpusinius baldus pagal kliento užsakymą. Mūsų įmonės darbuotojų kvalifikacija ir techninės galimybės leidžia įgyvendinti daugelį sprendimų. Dizaineriai padės sukurti ir įgyvendinti idėją, o kad būtų paprasčiau įsivaizduoti nestandartinį baldą, sukursime jums baldų 3D vizualizaciją.  Galime paskaičiuoti baldo kainą ir pagal Jūsų atsiųstą brėžinį.

Baldų gamybą pradedame vykdyti galutinai suderinę projektą, parinkę medžiagas bei furnitūrą.

Prekiaujame M&K Foam miegamojo lovomis, čiužiniais, lovų grotelės. Šio gamintojo baldai yra gaminami Lenkijoje, o baldų gamybai yra naudojamos Vokiškos medžiagos, todėl baldai pasižymi ne tik aukšta kokybe, bet ir puikiu dizainu.

Baldai pristatomi ir montuojami visoje Lietuvoje.